Іпотечний кредит

 

"Іпотечний кредит" – це довогосроковий кредит, що надається банком на купівлю нерухомості чи споживчі цілі під заставу нерухомого майна, що знаходиться у приватній власності позичальника чи третьої особи. При оформленні даного виду кредиту, забезпеченням виступає об’єкт нерухомості, що купується чи інший об’єкт нерухомості, що вже є власністю позичальника чи третьої особи.

В більшості випадків схеми кредитування у банківських установах відрізняються одна від одної : в одному банку проценти по кредиту меньші, але є комісії за обслуговування рахунку та дострокове погашення; в іншому банку проценти більші, але плати за обслуговування рахунку не має і не передбачені штрафні санкції за дострокове погашення, проте наявна велика одноразова комісія...  Для того щоб вибрати найбільш оптимальний варіант необхідно проаналізувати хоча б декілька іпотечних програм у різних банківських установах та прорахувати всі витрати, але не завжди є можливість це здійснити, оскільки цей процес є доволі трудоємким та затратним у часі.

Ці питання Вам допоможе вирішити наша Компанія, оскільки ми постійно здійснюємо моніторинг ринку банківських послуг та в курсі більшості умов кредитування провідних банківських установ. Ми досконало розбираємося у всіх можливих нюансах оформлення, видачі та супроводу іпотечних проектів. Саме тому, ми зуміємо за Вашими критеріями та побажаннями, підібрати для Вас оптимальний варіант кредитної програми та допоможемо отримати кредитні кошти.

Оптимальні умови оформлення іпотечних кредитів на сьогодні виглядають наступним чином :

Вид кредиту Термін, місяців Валюта кредиту Процентна ставка, % Максимальна сума кредиту
На купівлю житлової нерухомості на вторинному ринку - квартири, приватні будинки разом із земельною ділянкою від 36 до 240 гривня 23,95 30-50% від вартості забезпечення
На придбання нерухомості під заставу альтернативного забезпечення від 1 до 180 25,95
На споживчі цілі під заставу житлової нерухомості 28,95